Patatajnia

Nasza Patatajnia

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie


#1 2018-08-15 19:54:29

marti

Stępujący

Zarejestrowany: 2018-03-28
Posty: 14
Punktów :   

Hodlerzy

CO NASTĄPIĆ DLA MNIE?
Krótkoterminowy
Zdecydowanie będę powtarzać to doświadczenie. Przez wiele tygodni wprowadziłam stan medytacyjnego spokoju. Dzięki temu praca i życie stały się bardziej produktywne i przyjemne. Pomaga mi to osiągnąć moje cele = być mądrzejsi.

Moja hipoteza jest taka, że ??regularne powtórzenia pomagają ogólnie przekwalifikować mózg w tym kierunku, tak samo jak medytacja.

Również po intensywnej podróży LSD mózg wydaje się być bardziej gotowy do zmiany. Tak więc prawdopodobnie będę miał plany działania w pożądany sposób zaraz po tym, a tym samym zmiany moich nawyków i przekonań w kierunkach, które chcę.

Średnioterminowy
Będę aktywnie i publicznie mówić o moich doświadczeniach. To musi stać się społecznie akceptowane. Wymuś legalizację. A żeby było do zaakceptowania, więcej ludzi musi o tym mówić.


Przy okazji, Steve Jobs i Bill Gates przypisali część swojego sukcesu LSD. Wszyscy chcemy być bardziej do nich podobni, prawda?

Offline

 
Andalusian Horse
Reklama
Stanowiska:

HogwartDream AXIS MUNDI Image and video hosting by TinyPic
Administratorzy: Skaro
Skewee

Moderatorzy: Nalimba
Madame Carotte


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sasiedzi.pun.pl www.xiaolinshowndown.pun.pl www.przeciszovia.pun.pl www.socjologia2010sggw.pun.pl www.pokevapor.pun.pl